Anasayfa Paykasa BlogPaykasa Kart Yılbaşı Kampanyası 2016

Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyası 2016

Paykasa Kart  yılbaşı kampanyaları yüzleri güldürmeye devam ediyor. Bu yeni yıl kampanyalarından biriside Paykasa Kart yılbaşı kampanyası oldu.

Paykasa Kart yılbaşında Müşterilerini güldürmeye devam ediyor , 2016 yeni yıl kampanyalarından hemen sizleri merak içinde bırakmadan kampanyaları aktaralım , EPAY firması tarafından sizlere Paykasa sizlere Çekiliş ile bugüne özel sizlere 250€ 500€ ve 1000€  değerinde paykasa kart kazanma hakkı sunuyor

yilbasi kampanyasi

Paykasa.org Müşterisi paykasa kart kullanan herkes kampanyaya şartsız ve koşulsuz katılabilir instagram’da beğendikden sonra özelinize bir kod gelecektir , geldiği takdirde tarafımızca yapılacak çekilişte numaralar 12’de açıklanacaktır şayet şanslıysanız paykasa kartınızı yeni yilda kullanabileceksiniz.

Yeni Yıl Mesajı

* Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun. Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıllar dileriz.

Not: Çekiliş ve kampanyalarımız’dan yararlana bilmek için lütfen e-posta kaydı ile üyelik açınız ve EPAY hediyelerinden yaralanın.