Anasayfa Paykasa BlogPaykasa Android ve İOS’da yer alacak

Paykasa Android ve İOS’da yer alacak

Türkiye Reselleri Paykasa’dan kullanıcılarına yeni bir güzellik sağlıyor.

Değerli Epay Müşterilerimiz sizlerin artık işlemlerinizi kısa işlemde yapabilmeniz için firmamız tarafından yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen Mobil uygulama çok kısa sürede sizlerin kullanımına sunulacaktır. Android ve İOS uyumlu uygulamamız’da yapabilecekleriniz artık sizlerin işlem zamanını kısaltmaaya yarayacak, ve aynı zamanda bilgisayar başında Paykasa kart alımları için zaman kaybı tarafımızca yok edilecektir.

Paykasa Mobil

Yeni nesil Android & İOS uyumlu uygulamamız’daki özelliklerde neler olacak?

1-) Uygulama kullanıcına özel yatırmış olduğu para karşılığında  , kendi mevcut kasasındaki Bakiyeyi Hesap Bakiyem kısmından görüntülüyebilecek.

2-) Promosyonlar’dan yararlanabilcek aynı zamanda Bonus ve Kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecek.

3-) Online olarak Çözüm ortaklarının listesine erişim sağlayabilecek.

4-) Canlı destek’den 7/24 saat bilgi ve yardım alabilecek.

5-) Aylık Ödeme yaptığı tutarı Ödemelerim kısmında görebilecek ve Epay tarafından yapılan zaman zaman 250€ & 500€ gibi aylık kotoları tutturanlar otomatik olarak çekilişe hak kazancını kendi gözetimi altında kontrol edebilecek.

6-) daha önemlisi yatırdığı tutarın otomatik olarak Mobilden otomatik faturasını alabilecek.

7-) Güncel paykasa fiyatlarını uygulama üzerinden takip edebileceksiniz ,sürekli fiyat istemek zorunda kalmayakcasınız.  daha fazlası çok yakında, bizi takip edin Paykasa.org kolaylıkların’dan yararlanın..