Anasayfa Paykasa BlogPaykasa Kodu Doviz Kuruna bağlıdır

Paykasa Kodu Doviz Kuruna bağlıdır

Türkiye’de son zamanlarda Finans sektörün’de aşaği yukarı oynayan bir borsa ile karşı karşıyayız

Paykasa Kodu; Kullanan müşterilerimizin sürekli sıkca sordukları sorunlarından bir tanesi paykasa kodu satın alırken neden sürekli fiyatlarınız değişiyor? öncelikle şunu belirtmek istiyoruzki Paykasa binevi Altın ,hisse senedi ,bitcoin ,dolar euro  gibi yükselebilir.

Güncel Finans Durumu

doviz

paykasa finans

Paykasa’nın Sürekli Fiyat değiştirmesinin sebebi; Kod’un Euro Kuruna paralel olarak çalışmasıdır. yalnız şunu unutmayınki Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. yani bu durumda kur farkı her ne kadar yükselsede sizleri etkilemiyecektir.

Kur Yükselse dahi bunu farketmezsiniz.

EPAY; Euro 3.20 iken’de 10 euro paykasa‘yı aynı fiyat 40 TL’den satmaktadir aşağida görsel olarak belirttiğimiz gibi hiçbir şekilde kur bazındaki zararını müşteriye yansıtmaz. güncel kur fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Değerli Müşterilerimiz 09.06.2016 tarihi itibari ile fiyatlarımız doviz euro kuruna paralel olarak düşmüştür 1 ay önceki yazımız’da belirttiğimiz gibi EPAY sadece kar marjını düşünmez aynı anda sizin cebinizede sabip çıkar ”EPAY” müşteri olmanız ayrıcalıklı olmanızı hissettirir.