Sıkça Sorulan Sorular

"Paykasa Kart" hakkında aklınızdaki sorunları çözmeye yardımcı olabilir.

Paykasa Kuponlarını kim kullanabilir?

18 yaş üzerinde olan herkes Paykasa kuponlarını kullanabilir; banka hesabınızın olmasına gerek yoktur.

Paykasa Kuponuna kontör yüklemek mümkün mü?

Paykasa Kuponları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10, €20, €50, €100, €150, €200 ve €250. Tek kullanımlık kuponları olduğu için kontör yüklenememektedir. Kuponunuz kullanıldığında yeni bir kupon almalısınız.

Paykasa’yı nerede kullanabilirim?

Paykasa ödeme seçeneği olarak Paykasa seçeneğini sunan yüzlerce web sitesinde kullanılabilir. Sürekli olarak yeni siteler ekliyoruz. Eğer en çok kullandığınız sitede Paykasa seçeneği yoksa, bize söyleyin, biz de bu konuda neler yapabileceğimize bir bakalım.

Paykasa için nasıl ödeme yapabilirim?

Yaşadığınız ülkede en çok kullanılan ödeme biçimiyle, kendi para biriminizde Paykasa için ödeme yapabilirsiniz. Nakit para yatırma (basılmış barkodlar), online banka havaleleri veya para yatırma, doğrudan tahsilat, önödemeli pinler ve daha birçok ödeme yöntemi sunuyoruz.

Paykasa Kuponumu kullanırken ek ücret öder miyim?

Üye web sitelerinde Paykasa kuponunun en az öndeğerine eşit bir miktar alırsınız. Herhangi bir ek ücret için Paykasa Kuponunu ödeme metodu olarak sunan Üye web sitelerini ve kullanım şartlarını kontrol edin. Normalde ek ücret ödenmemektedir.

Paykasa’ya nasıl kayıt olabilirim?

Paykasa’ya kaydolmak, kolay, hızlı ve ücretsiz. İstenen bilgileri tamamlayın, ardından Gönder’e tıklayın. Hesabınızı doğrulayan bağlantıyı içeren bir e-posta alacaksınız. Kaydınızı tamamlamak için bu bağlantıya tıklayın. Tebrikler! Artık Paykasa Kupon avantajlarından yararlanıp düzenli güncelleştirmeler ve öneriler alabilirsiniz.