Anasayfa Paykasa BlogTeknolojinin başarılı değişimi Paykasa

Teknolojinin başarılı değişimi Paykasa

21. yüzyılın altın çağlarını yaşadığımız bu dönemlerde, insan hayatının daha kolay temeller üzerinde idama edildiği bir gerçektir.

Uzaklar yakın, zor işler kolay, ulaşılması olanaksız durumların sıradanlaştığı dönemleri yaşamaktayız. Bu dönemin en büyük avantajlarından biri de alışverişlerin artık çok daha rahat bir şekilde yapılmasıdır. Sanal alışveriş siteleri ve paykasa ilişkisini değerlendirdiğinizde, bu gerçeği çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Sanal dünya, reel dünyayı parmaklarımızın ucuna kadar getiren biraz soyut biraz da somut bir dünyadır. Bu dünya sayesinde ulaşmak istediğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilir ve satın alırken sanalın güçlü yardımcısı paykasa kartı kullanarak güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

sanal dunya

Bundan birkaç yıl öncesine döndüğünüzde, sanal alışveriş sitelerinin güvenlik yönünden çok zayıf olduklarını hatırlayacaksınız. Şimdilerde de pek güçlü olduğu söylenemez. Ancak teknolojinin harika armağanlarından biri sayılan paykasa, tüm bu olumsuz yönlerin önüne bir duvar gibi geçerek, teknolojinin ulaşılmaz gücüne güç katıyoruz.

Yenilikçi, modern kullanım yönleri

Avantajlı işlevleri ve sanal platformuna getirdiği kolaylıkları ile alışveriş sürecinin baştan sonuna kadar güvenli bir zemine oturtan paykasa, İngiltere merkezli bir teknoloji firması tarafından üretilerek, ülkemizde, Avrupa’da ve dünyanın birçok yerinde kullanılma sunulmuştur. “Teknoloji dünyasının harikası” niteliğindeki elektronik ödeme kartı kullananlar, klasik yöntemlerle (kredi kartı, banka havalesi, EFT) alışveriş yapanların ödeme yapacakları yere vermeleri gereken kişisel bilgilerin hiçbirine ihtiyaç duymadan sadece satın alınan Paykasa kodu ile işlem gerçekleştirebilmektedirler. Bir diğer deyişle, fırsat kollayan hackerlerin umutları tükenmiş oldu.

Ülkemizde, paykasa satış hizmetini sunan EKOPAY AŞ olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik paykasa ile sağlanır.